Forskolin – spôsob na zdravé , účinné chudnutie

Forskolin – spôsob na zdravé , účinné chudnutie

Chudnutie bez drastickej diéty a nutného dodržovania stravovacieho plánu ? Máme na to spôsob! Vďaka tabletkám Forskolin môžeš schudnúť už v priebehu 48 hodín od momentu užitia prvej kapsule.

Ako to je možné? Forskolin je prírodný preparát , na základe výťažku z žihľavy indickej (coleus forskohli) – rastlina zo skupiny hľuchavkovitých (podobne ako mäta, tymian, bazalka a oregano), ktoré sa vyskytujú v oblastiach mierneho podnebia , subtropického a tiež niektorých oblastiach Indie, Barmy a Thajska. Jej hlavnou zložkou je forskolina: látka s preukázaným vplyvom na redukciu tukových buniek. Okrem vplyvu na chudnutie, má tiež pozitívne účinky na zdravie: posilňuje kardiovaskulárny system, zlepšuje prácu pečene, má pozitívny vplyv na metabolizmus a hormonálnu rovnováhu organizmu, stimuluje štítnu žľazu k vylučovaniu inzulínu, čo tiež chráni pred cukrovkou.

Kliknite tu, ak chcete objednať prípravok Forskolin
Pomocou tohto odkazu, doprava na doručenie zásielky je ZADARMO

Kapsule Forskolin účinkujú na troch úrovniach:

  • potláčajú pocit hladu
  • dodávajú energiu
  • automaticky pomáhajú chudnúť

Vďaka tomu nemusíš dodržovať žiadnu diétu – tukové bunky sa strácajú skoro bez tvojej pomoci! Pri výraznej nadváhe sa môžeš zbaviť až 15 cm v páse, 12 cm na bruchu, 10 cm na zadku a na bokoch a tiež až 7 cm na stehnách. Tieto efekty je možné dosiahnuť vďaka optimálnej dávke výťažku z žihľavy indickej – každá kapsula obsahuje až 400mg čistého extraktu z tejto cennej zložky. Navyše je to úplne bezpečný prípravok na chudnutie, ktorý nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. Jeho účinok je potvrdený nielen vedecky, ale jeho pozitívne účinky potvrdili aj osoby, ktoré užívali Forskolin ako prípravok pomáhajúci pri chudnutí.

Viac informácií nájdete na: forskolin.sk