Grey Active Ultra - získajte prirodzenú farbu vlasov, zabudnite na šediny!

Grey Active Ultra - získajte prirodzenú farbu vlasov, zabudnite na šediny!

Všimli ste si na sebe prvé šedivé vlasy? Alebo už máte tento problém dlhú dobu? Skúste prírodný doplnok, ktorý obnovuje prirodzenú farbu vlasov, vyživuje a posilňuje ich zvnútra. Žiadne umelé farbivá, žiadna farba!

Prečo šedivenie?

Tento nepríjemný proces začína, keď vlasovím cibulkám začne chýbať melanín - látka zodpovedná za farbu. To môže byť spôsobené postupným starnutím buniek, alebo nedostatok vitamínov a stopových prvkov, ktoré ovplyvňujú stav vlasov. Šediveniu tiež napomáha silný stres, nedostatok spánku, zlé stravovacie návyky a genetické faktory. Nezabudnite na deštruktívne pôsobenie slnka, ktoré môže spôsobiť odfarbenie vlasov (najmä tie oslabemé).

 

Ako pôsobí Grey Active Ultra?

Vzorec prípravku bol vyvinutý tak, aby prirodzene pôsobil na telo produkovať melanín. Počas 3 mesiacov užívania tochto potravinového doplnku rieši nedostatky, ktoré spôsobujú starnutie a šedivenie vlasov. Starostlivo vybrané účinné látky, obnovujú prirodzenú farbu vlasov, chráni ich pred ďalším sivením a šedivením a zlepšuje postihnutie metabolizmu lipidov v pokožke hlavy. Okrem toho, hlboko vyživuje vlasy, posilňuje vlasové korienky, obnovuje žiarivosť, vitalitu a integrity vlákien. A výsledok? Krásne, zdravé, lesklé vlasy s intenzívnou, prirodzenou farbou!

 

Zloženie troch jedinečných látok

Doplnok stravy Grey Active Ultra sa skladá z troch účinných látok, ktoré majú vedecky zdokumentované zosilňovacie ochranné účinoky:

  • čučoriedky, bohaté na vitamíny, minerály a pifopigmenty zintenzívňujú produkciu melanínu, spomaľujú proces starnutia, obnovujú šedivejúce vlasy na pôvodnú farbu, hlboko vyživujú a chránia korienky pred slnečnými lúčmi,

  • para-amino kyselina benzoová urýchľuje rast vlasov, zamedzuje ich šediveniu; výskum ukazuje, že pravidelné užívanie tejto látky u ľudí s šedivými vlasmi obnovuje ich pôvodnú farbu až u 89% prípadov.

  • Koenzým Q10 - látka s názvom mladosť - napomáha regenerácii buniek, zabraňuje strate prirodzeného pigmentu, obnoví metabolizmus do normálu, posilňuje vlasové korienky a chráni pred voľnými radikálmi.

 

 

Grey Active Ultra je ideálne riešenie pre ľudí, ktorí sú spokojní s ich farbou vlasov, ale sa chcú zbaviť jednotlivých šedivých prameňov vlasov bez umelých farbív, ktoré dávajú krátkotrvajúci efekt. Tento bezpečný prírodný doplnok, ktorý predĺži životnosť vašich vlasov, obnoví ich žiaru, či vitalitu a stimuláciu rastu.