Inhibícia procesu starnutia kože na úrovni DNA ? Teraz je to možné s LEFERY!

Inhibícia procesu starnutia kože na úrovni DNA ? Teraz je to možné s LEFERY!

Spoznaj najnovší produkt v oblasti kozmetiky, ktorý vyskúšali už tisícky žien na celom svete.

Skutočná revolúcia v boji proti vráskam! Francúzski genetici vyvinuli inovatívny vzorec, založený na prírodných aktívnych látkach a tiež najnovších poznatkov z oblasti nanotechnológie. Vďaka tomu spojeniu omladzujúco komplex LEFERY Active Cell Regeneration garantuje úžasné výsledky v podobe hydratácie, vyhladenia a spevnenia pokožky už za 4 týždne!

Prípravok LEFERY tvoria dva krémy – na deň a na noc – bohaté na starostlivo vybrané prísady, využívané v kozmetických prípravkoch a liečbach na celom svete. Patria k nim: kyselina hyalurónová, kolagén, d-panthenol a tiež prírodné extrakty z boráku lekárskeho a avokáda, ktoré hĺbkovo vyživujú, regenerujú a posilňujú pleť, redukujú vrásky a zabraňujú vzniku nových vrások. Vďaka úspechu modernej vedy, kremy vnikajú hlboko do pokožky, stimulujú bunky k vyššej produkcii kolagénu, umožňuje lepšie vstrebanie látok a dlhšie efekty liftingujúco- proti vráskové. Komplex LEFERY inhibuje zadržuje proces starnutia pokožky, zvlhčuje pokožku a viditeľným spôsobom zlepšuje jej kondíciu. Navyše zosvetluje temné kruchy pod očami, redukuje pigmentáciu, vyrovnáva konturu tváre a chráni pred škodlivým UV žiarením. Vďaka prírodnému vzorcu, može byť používaný pri všetkých druhoch pokožky: je tiež bezpečný aj pre alergickú pokožku.

 

 

Ako účinkujú jednotlivé látky krémov LEFERY?

Kyselina hyalurónová spája molekuly vody, hĺbkovo zvlhčuje pokožku a tým jej poskytuje pružnosť.

Kolagén dopĺňa cenne bielkoviny, których produkcia v ľudskom organizme sa začína postupne zmenšovať už po 25.roku života.

D-Panthenol zmierňuje zápal či podráždenie pokožky a dlhodobo vyhladzuje a regeneruje pleť.

Olej z avokáda zvlhčuje pokožku a poskytuje jej cenne vitamíny, ktoré jej obnovujú pružnosť.

Olej z boráku lekárskeho spomaľuje starnutie pokožky, posilňuje jej ochrannú bariéru, pôsobí protizápalovo a protialergicky.

Liečba proti vráskam LEFERY Active Cell Regeneration je určená na každodennú starostlivosť o zrelú pokožku. Krémy boli testované dermatologicky a neboli testované na zvieratách.