Krém Perle Bleue: rozlúč sa s vráskami a privítaj mladú pokožku!

Krém Perle Bleue: rozlúč sa s vráskami a privítaj mladú pokožku!

Hľadáš produkt, ktorý bude hydratovať pleť a vyhladzovať vrásky dlhodobo? Si unavená z prípravkov, ktoré nespĺňajú sľuby výrobcu? Vyskúšaj novinku na trhu kozmetických výrobkov: krém Perle Bleue, založený na prírodných aktívnych zložkách.

Univerzálne pôsobenie

Odborníci, ktorí pracovali na Perle Bleue sa riadili základným predpokladom: vytvoriť takú formulu krému, ktorá bude reagovať na všetky potreby zrelej pleti. Výsledkom je univerzálny prípravok, ktorý má vlastnosti proti starnutiu pleti ako aj starostlivosť. Tie prvé zahrňajú nielen vyhladenie vrások alebo napínanie pokožky, ale aj ochranu proti ochabnutosti a vyrovnanie kontúry tváre. Z hľadiska kozmetického krém hlboko hydratuje a vyživuje pokožku, zmierňuje podráždenie a pokožke dodáva lesk. Vďaka prítomnosti vitamínov a minerálnych látok má regeneračné a antioxidačné vlastnosti a obnovuje ochrannú vrstvu kože. Tucet funkcií v jednom krému? S Perle Bleue je to možné!

 

Organické zloženie

Recept krému bol založený na najnovších poznatkoch v oblasti kozmetiky. Prípravok obsahuje látky, laboratórne testované na vlastnosti proti starnutiu. Jedná sa predovšetkým o organické prírodné zložky a rastlinné výťažky s preukázaným nutričným pôsobením. Vďaka tomu liečba Perle Bleue zaisťuje rovnako tak dlhodobé účinky ako aj kompletné zabezpečenie. Tento inovatívny omladzujúci komplex môže byť použitý pre všetky typy pleti - aj tú so sklonom k ​​alergiám.

 

Izbrane sestavine:

  • Karitejevo maslo: vir vitamina A in E, ki vplivata na zdrav videz kože. Globoko vlaži in obnavlja kožo ter jo naredi mehko na dotik in elastično.
  • Komplex dermcom (krokus a akácia senegalská): regeneruje bunky pokožky a pomáha zastaviť proces starnutia.
  • Jojobino olje: vsebuje fitosterole, vitamine A, E in F. Odlično zmehča, učvrsti in neguje kožo, pospešuje njeno obnavljanje in lajša vnetja.
  • Kolagen: glavna beljakovina vezivnega tkiva, odgovarja za pravilno navlažitev, čvrstost in elastičnost kože. Spodbuja nastajanje lastnega kolagena, zaradi česar je koža bolj napeta in elastična. Spodbuja obnavljanje povrhnjice.
  • Olje makadamije: bogato z vitaminom A, vitamini skupine B, fenoli, minerali in lecitinom, ki zavirajo proces staranja kože in jo varujejo pred delovanjem prostih radikalov. Ima lastnosti mehčanja in glajenja.

 

 

Pre koho je prípravok určený?

Vzhľadom k spevňujúcim vlastnostiam a vlastnostiam proti starnutiu je Perle Bleue doporučený predovšetkým ľuďom v zrelom veku. To však neznamená, že nemôže byť použitý mladšími ľuďmi, v rámci prevencie alebo liečby proti starnutiu a regenerácie. Spomeňme si, že produkcia kolagénu v koži začne klesať už okolo 25 rokov - potom sa tiež vyskytujú zmeny, ktoré vedú k postupnému vädnutiu pokožky a vráskam. Chcete na ako najdlhšie odložiť tento proces? Začni používať Perle Bleue už dnes! Krém je ideálny ako kozmetický prípravok pre deň a noc, rovnako ako báza pod make-up. Výživný efekt je viditeľný už po prvom použití a po mesiaci bude Tvoja pokožka znovu pevná a získa si zdravý vzhľad!