Man Pride: účinnosť v posteli už za 4 sekundy!

Man Pride: účinnosť v posteli už za 4 sekundy!

Problémy s erekciou? Hľadáš účinný liek na erektilnej dysfunkcie, ktorý zvýši Tvoje libido a spôsobí, že budeš v posteli spoľahlivý? Vyskúšaj revolučný gél Man Pride!

Nezdravý životný štýl, stres, alkohol, nízka hladina testosterónu v krvi - sú najčastejšou príčinou impotencie. Vedci z klinického centra v Houstone sa rozhodli analyzovať tieto problémy a na tomto základe vyvinuli recept, ktorý kombinuje niekoľko spôsobov nakladania s erektilnou dysfunkciou. Výsledkom rokov výskumu a klinických skúšok je Man Pride: úplne prírodný produkt s komplexným vzorcom z najsilnejšími opatreniami na podporu erekcie.

 

Ako Man Pride funguje a prečo je vhodné ho používať?

Tento gél obsahuje 9 inovatívnych hodnotných zložiek: rastlinné extrakty, vitamíny a aminokyseliny, ktoré majú priamy vplyv na erekciu. Špeciálna kombinácia účinných látok zodpovedných za všetky problémy spojené s postavením:

- rozširuje cievy čerpaním krvi do penisu

- poskytuje silnú erekciu

- rozširuje akciu, zintenzívňuje sexuálne pocity

- spôsobuje, že penis sa bude zdať väčšia

- zvýšuje chuť na sex

- zaručuje silnú ejakuláciu a dlhotrvajúci pocity potešenie.

Ale to nie je všetko! Vo forme gélu je Man Pride ľahko použiteľný a poskytuje okamžité výsledky - stačí ho naniesť tesne pred pohlavným stykom a už po niekoľkých sekundách mať väčšiu sexuálnu výkonnosť!

 

Man Pride - aké obsahuje zložky?

Túto akcie umožňuje jedinečná kombinácia zložiek, z ktorých najdôležitejšie sú:

  • extract z Guarany - rastlina známa ako Peruánska Viagra, ktorá zvyšuje hladiny testosterónu v tele pripojením transportného proteínu SHBG a dopĺňa nedostatok mužského hormone, ktorý upadá po 40 roku veku; okrem toho sa zvyšuje libido, má priaznivý vplyv na plodnosť a navyše znižuje stres
  • extrakt lopúcha Afričanského - stimuluje produkciu oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy a zvyšuje svoj objem pri erekcii; týmto spôsobom zväčšuje postavní penisu viac krvou a erekcie sú dlhšie a intenzívnejšie
  • zinok - podporuje sekréciu luteinizačného hormónu, ktorý zvyšuje produkcia testosterónu, dopĺňa nedostatok v tele; súčasne znižuje enzýmu aromatázy, spôsobuje konverziu testosterónu estragónom časti a príslušného procesu slabšie erekcie.

Tieto vlastnosti účinných látok sú potvrdené názory ľudí zapojených v nezávislých testoch účinnosti. 12 z 15 respondentov zaznamenali zlepšenie sexuálnej funkcie po 4 dňoch poávání extraktu z lopúcha afrického a u športovcov, ktorí užívajú zinok došlo k nárastu voľného testosterónu o viac ako 30%.

Naviac sa v štúdii ukázalo, že človek Man Pride je úplne bezpečný pre telo - výsledky potvrdzuje certifikát akostné. S prírodnými zložkami Ťa neohrozuje a preto nemá žiadne vedľajšie účinky!

 

Man Pride - kde ho kúpiť?

Gél je k dispozícii vo vybraných internetových obchodoch. Nemusíš sa starať o dôvernosti: všetky zásielky sú vysielané v šedom obale, bez loga a informácie o produkte. Sme presvedčení, že cena bude prekvapujúce rovnako pozitívne, ako pôsobenie výrobku!

Ak chceš obnoviť pôvodné sexuálnu výkonnosť, radovať sa silnou, dlhodobú erekciou a nezabudnuteľnými dojmy v posteli, objednaj gél Man Pride a uvidíš, ako to funguje. Zaručujeme, že Tvoj skutočný sexuálny život práve začína!

Man Pride
Predstavte si to. Milujete sa so svojou partnerkou, kedy len chcete, a to už počas najbližších 4 sekúnd.
Akcia trvá do:
P.S. Diskrétnosť a 100 % súkromia.