Olejček Vivèse Senso Duo: prírodný recept na silné, zdravé vlasy

Olejček Vivèse Senso Duo: prírodný recept na silné, zdravé vlasy

Vypadávanie vlasov je normálnou etapou v rozvoji vlasu. Čo robiť v prípade, keď vlasy vypadávajú v nadmernom množstve? Ako sa vyhnúť úplnému plešiveniu?

Vypadávanie vlasov sa týka prevažne mužov, ale čoraz častejšie sa s týmto problémom stretávajú aj ženy. Na plešivenie vplýva mnoho faktorov, ako sú nezdravá strava, stres alebo choroba. V prípade žien môže mať vplyv aj množstvo zásahov do vlasov (sušenie, vyrovnávanie, natáčanie, farbenie).

Ak chceme predísť vypadávaniu vlasov a tešiť sa z krásneho účesu, musíme nášmu organizmu dodať správne zložky a vitamíny. Nedávno sa na trhu objavil olejček Vivèse Senso Duo, ktorého dvojfázová formula zaisťuje bujné a husté vlasy. Za svoj účinok vďačí aktívnym zložkám, ktoré obsahuje, ako sú šišák bajkalský, kofeín, výťažok z kamélie, výťažok z klíčkov sóje a pšenice, arginín, olej z tekvicových semieniek a kokosový olej.

Šišák bajkalský zlepšuje mikrocirkuláciu vlasovej pokožky a zároveň stimuluje vlasové korienky k zvýšeniu produkcie stavebných buniek vlasov. To zvyšuje energiu kmeňových buniek a obnovuje prirodzenú rovnováhu pokožky hlavy.

Kofeín stimuluje vlasové korienky, pričom aktivuje ich rast. Okrem toho blokuje vylučovanie hormónu zodpovedného za plešivenie.

Extrakt z kamélie uzatvára kutikuly vlasov, čím ich chráni pred predčasným starnutím a mechanickým poškodeniam ich štruktúry. Okrem toho extrakt z sójových a pšeničných klíčkov poskytuje vlasovým folikulom cukry nevyhnutné pre ich rast, rozvoj a život.

Arginín uvoľňuje cievy v ovlasenej časti hlavy, čo pozitívne ovplyvňuje prekrvenie vlasových folikulov, ktoré začnú produkovať viac keratínu (hlavné stavebné bunky vlasov).

Oleje zo semien ruže, tekvicových semieniek a kokosový olej poskytujú bohatý zdroj stopových prvkov, vitamínov A, E, C, a nasýtených mastných kyselín. Pomáhajú oživiť vlasové vlákno a hladké povrchy, takže vlasy získa zdravý lesk.

 

 

Použitie Vivèse Senso Duo je veľmi jednoduché: stačí olej vmasírovať do pokožky hlavy a nechať cez noc na hlave, ráno umyť hlavu. Po pravidelnom používaní aspoň 3x týždenne po dobu niekoľkých mesiacov nie len že zastaví vypadávanie vlasov, ale im tiež dodá zdravý vzhľad.