Prelomová metóda chudnutia Profesora Meyera!

Prelomová metóda chudnutia Profesora Meyera!

Rýchly úbytok hmotnosti a zníženie hladiny cholesterolu už po prvej tabletke? Americký vedec - profesor. Adrian Meyer - našiel inovatívne spôsoby, ktorých účinnosť je potvrdená nezávislými výskumov a testy kvality. Pozrite sa, čo je cieľom jeho akcii!

Metóda prof. Meyera - ako funguje?

Vysokú účinnosť liečby zabezpečuje zloženie: 100% prírodný, založené na kombinácii organických účinných látok, ako je nárokované v patentovom ústavu. Najdôležitejšou zložkou je Garcinia cambogia, ktorá zrýchľuje metabolizmus tuku, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, znižuje chuť do jedla a úbytok hmotnosti sa urýchľuje. Jej činnosť podporuje extrakt z Acai Berry, chróm, biele moruše, šafran, magnólie a guarana.

Vďaka jedinečnej kombinácii aktívnych zložiek metóda profesora Meyera pôsobí na troch úrovniach:

- spomaľuje vstrebávanie cukru v krvi a zastavuje proces premeny cukru do tukových buniek,

- podporuje spaľovanie glukózy a tukov v pečeni.

- čistí cievy od mastných usadenín a toxínov, zlepšuje prietok krvi a ovplyvňuje zníženie hladiny cholesterolu.

Vďaka využitiu prirodzené, ľahko stráviteľné látky metóda profesora Meyera - známa ako formula Kankusta Duo - pôsobí rýchlo, rozbíja tuk a znižuje obsah cholesterolu už po 2 hodináh od prijatia prvej tablety! Okrem toho, vyššie opísané procesy prebiehajú nepretržite po dobu 24 hodín denne, čo určuje neporovnateľne vysokú účinnosť. Vzhľadom k synergickému pôsobeniu metóda profesora Meyera úplne eliminuje najzávažnejšie zdravotné dôsledky obezity: problémy s krvným obehom a metabolizmom, prebytok cukru a vysokú úroveň zlého cholesterolu v tele.

 

Metóda profesora Meyera - recenzia

Táto metóda je potvrdená výsledky klinických skúšok vykonávaných na skupine 122 osôb vo veku 23 až 65 rokov, ktorí majú vysoký obsah tuku v tele. Cieľom štúdie bolo zistiť, či metóda chudnutie profesora Meyera skutočne zaručuje rýchle chudnutie a znižovanie cholesterolu. Po 4 týždňoch výsledkov skúšok boli analyzované a zverejnené v lekárskom časopise. Ukázalo sa, že účastníci štúdie schudla tentoraz cca. 10 - 14 kg, hladina LDL (zlého) cholesterolu sa znížila v priemere o 60 jednotiek a index BMI sa zlepšil o cca 6 bodov .. Testy tiež ukázali pozitívny vplyv na priepustnosť Kankusta Duo do ciev. Potvrdili účinnosť liečby a jej výsledky boli zverejnené na stanoviskách zo strany účastníkov štúdie. Formula je 100% pozitívne, väčšina respondentov by ju odporučili svojim priateľom!

 

Ako používať metódu profesora Meyera?

S prírodným zloženie prípravku od amerického vedca je metóda pre telo úplne bezpečná, nespôsobuje vedľajšie účinky a môže byť kombinovaná s inými liekmi. Na dosiahnutie hmatateľných výsledkov, liečba by mala byť podporená diétou s nízkym obsahom tuku a miernym cvičebným režimom. Táto kombinácia zaručuje najrýchlejší výsledky - prvý z nich budú viditeľné už po 24 hodinách od prijatia prvej tablety!