Snake B-Effect: stop vráskam!

Snake B-Effect: stop vráskam!

Túžite sa zbaviť vrások? Viete, že sa to dá bez pomoci skalpela, a nemusíte pritom ani vyjsť z domu?

Ľudská pokožka začína starnúť okolo 25. roku života. Ako prvé sa objavujú mimické vrásky, potom vrásky okolo líc a krku. V priebehu rokov vrások pribúda, a pokožka vyzerá unavene. V snahe zastaviť čas sa niektorí obracajú na estetickú medicínu. Nejde však o bezpečné zákroky a nie vždy sa dosiahne očakávaný efekt. Je možné sa vrások zbaviť bez pomoci skalpela? Teraz áno!

Snake B-Effect je jediný krém na trhu, ktorého hlavná zložka je polypeptid syn-ake, ktorý napodobňuje toxín v haďom jede. Redukuje vrásky, spevňuje pokožku a zlepšuje kontúry tváre. Táto zložka pôsobí ako botulotoxín a znižuje svalové kŕče, čím okamžite odstraňuje a vyhladzuje aj hlboké vrásky, spevňuje pokožku a dodáva jej odolnosť voči pôsobeniu gravitácie.

Ďalšie zložky krému Snake B-Effect sú výťažok z morských rias a UV filtre. Morské riasy sú najbohatším zdrojom vitamínov a mikroprvkom, a tiež obsahujú komplexnú sadu antioxidantov (selén, zinok, vitamíny B, C, E), ktoré sú účinnou zbraňou proti voľným radikálom. Vysoký obsah kolagénu dokonale buduje kolagénové vlákna a posilňuje lipidovú vrstvu pokožky. Okrem toho, extrakt z riasy hlboko hydratuje a upokojuje suchú pokožku a výrazne zlepšuje jej vzhľad. UV filtre ukryté v mikroskopických kapsulkách vďaka svojej výnimočnej forme zostávajú na povrchu pokožky a zabezpečujú najvyšší stupeň ochrany pred škodlivým žiarením, a zároveň pritom vylučujú riziko podráždenia.

 

 

Krém Snake B-Effect je určený pre zrelú pokožku. Pre dosiahnutie najlepšieho účinku ho používajte dvakrát denne (ráno a večer). Ako? Na vyčistenú pokožku si naložte malé množstvo krému a energickými krúživými pohybmi v smere čela si ho vmasírujte. Nakoniec rýchlymi pohybmi vklepkajte krém do tváre. Na celý proces si vyhraďte asi 5 minút, aby sa všetky zložky krému dostali do pokožky.